طراحی سایت پزشکی

آیا می دانید 70٪ از ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه حاصل می شود؟ با طراحی موبایل ، شهودی و آسان برای پیمایش - از روند دیجیتال بهره خواهید برد و میزان مواجهه و سودآوری را افزایش خواهید داد. موارد اضافی مانند فهرست راهنمای ارائه دهنده SEO ، نقشه ها و مکان یاب های سفارشی ، پرداخت قبض بصورت آنلاین و سبد خرید ، ایمنی و رضایت مشتریان شما را تضمین می کند. در عصر دیجیتال مدرن ، صرفاً ایجاد محتوا کافی نیست. شخص باید آن را برای همه مخاطبان و اقشار مختلف کاربرپسند سازد. سایت های ما نه تنها به ADA قابل دسترسی هستند ، بلکه شامل ابزارهای "اشتراک" و "جستجو" هستند.

 

طراحی وب سایت پزشکی

 

تیم برنامه نویسی وب ریگل ما در زمینه طراحی و توسعه وب سایت پزشکی برای مراقبت های بهداشتی پیشرو است ، شرکت ما علاقه زیادی به ساخت وب سایت هایی دارد که برای درگیر کردن و جذب بیماران شما طراحی شده است. تیم ریگل با کار با هر کسی از یک پزشک واحد گرفته تا یک گروه بزرگ پزشکی و شرکت های تجهیزات پزشکی ، طراحی وب سایت های پزشکی را همراه با بازاریابی جامع مراقبت های بهداشتی ایجاد می کند که به شما امکان موفقیت می دهد. با 10 سال تجربه به عنوان یک آژانس طراحی وب پزشکی ، ما می دانیم که چه چیزی برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی مفید است. ما نیازهای شما و بیماران شما را درک و پیش بینی می کنیم. در ایجاد برخی از بهترین وب سایت ها برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده ، می توانید اعتماد کنید .

 

برنامه طراحی وب پزشکی ریگل

وب سایت های پزشکی که به طور خاص برای عمل شما طراحی شده اند.چه یک پزشک مجرد باشید ، چه یک عمل پزشکی کوچک یا یک گروه پزشکی بزرگ ، همه سایت های Rigel به صورت حرفه ای طراحی شده اند ، دارای غنی و مقرون به صرفه هستند. با سایت های ریگل ، موارد زیر را دریافت خواهید کرد:

 

کاملاً پاسخگو و سازگار با تلفن همراه ، اطمینان از مقیاس وب سایت خود را برای همه دستگاه ها

انتخاب طرح های حرفه ای طراحی شده

طراحی وب سایت حرفه ای به شما و بیماران آن فاکتور WOW می دهد

محتوای کامل مراقبت های بهداشتی و توانایی افزودن ویژگی ها

سیستم مدیریت محتوا و پشتیبانی مداوم

طراحی پشتیبانی از یک مدیر پروژه اختصاصی

بهینه سازی جامع موتور جستجو ، رسانه های اجتماعی ، مدیریت بررسی ها و بازاریابی موتور جستجوگر پرداخت شده

یک صفحه وب بهداشتی متناسب با هر تخصصی

در حالی که تخصص های بی شماری در زمینه پزشکی وجود دارد ، دو چیز مشترک همه اقدامات وجود دارد: 1) تمایل به بهبود زندگی بیماران و 2) افزایش سود تجارت آنها. مدیران ، طراحان ، نویسندگان ، ویراستاران ، توسعه دهندگان و تیم های کنترل کیفیت با استعداد ما تجربه زیادی در ساخت وب سایت های سفارشی در انواع مختلف بهداشت و درمان دارند. چه بخواهید با یک وب سایت کاملاً سفارشی برای اقدامات ارتوپدی خود روبرو شوید ، چه بخواهید دانش پزشکی خواب را از طریق نصب یکی از کتابخانه های بیماران ما گسترش دهید ، و یا به دنبال بهبود پورتال پرداخت آنلاین خود باشید 

 

(SEO) بهینه سازی موتور جستجو برای وب سایت های پزشکی

آیا یک وب سایت سلامت بدون بهینه سازی مناسب کامل شده است؟

 

سئو سایت پزشکی

 

با دانستن اینکه جستجوی سالانه اصطلاحات پزشکی در Google تقریباً به 20٪ می رسد ، ما تکنیک های مناسب برای بهینه سازی ، نمایش و رتبه بندی محتوای وب سایت شما را با توجه به جستجوی بیماران مطالعه و توسعه می دهیم.

بازاریابی پزشکی و رسانه های اجتماعی برای ساختارها و مشاغل بهداشتی

آیا یک وب سایت پزشکی می تواند بازدید از مطب شما را افزایش دهد؟

به منظور افزایش بازدید از وب سایت خود و در نتیجه احتمال قرار ملاقات ، ما به استراتژی مناسب برای قابلیت مشاهده آنلاین نیاز داریم.بهینه سازی موتور جستجوی محلی (SEO) مجموعه تکنیک هایی است که برای دستیابی به بازدید بیشتر هم به وب سایت و هم مطب یا کلینیک ، رتبه وب سایت های پزشکی را در نتایج موتور جستجو بهبود می بخشد.

 

و چگونه یک وب سایت پزشکی می تواند در بالای نتایج جستجوی ارگانیک ظاهر شود؟

نگرانی اصلی ما این است که متخصص مراقبت های بهداشتی دارای یک وب سایت پزشکی باشد که به راحتی قابل جستجو باشد ، سازگار با همه دستگاه ها و مطابق با مشخصات موتور جستجو باشد.

 

ثبت و طراحی وب سایت پزشکی با مشاغل محلی ، دستورالعمل های دسترسی به مطب ، مشخصات شما در نقشه ها ، بررسی ها و داده های ساختاری از جمله ابزاری است که اینترنت در اختیار ما قرار می دهد. استفاده صحیح از این موارد به رتبه سایت ما در جستجوی محلی کمک زیادی می کند.

ما داده های ارائه شده توسط تحقیق را تجزیه و تحلیل می کنیم و مطمئن می شویم که تصویری واضح از مخاطبان ، داده های جمعیتی آنها و همچنین اقدامات محلی SEO که رقبا انجام می دهند ، داریم.

ما از هر حضور متخصص مراقبت های بهداشتی در کنفرانس های پزشکی ، نشریات ، مقالات در مجلات الکترونیکی علمی و روزنامه ها ، با لینک دادن به وب سایت خود ، استفاده می کنیم.

آیا می خواهید بیماران بیشتر به وب سایت پزشکی شما مراجعه کنند؟

برای رسیدن به این هدف ، ما باید محتوای وب سایت خود را به طور مداوم به روز کنیم و آن را در رسانه های اجتماعی با تصویر ، عکس یا فیلم مناسب به اشتراک بگذاریم.

ما یک کانال YouTube ایجاد می کنیم و فیلم ها را از کنفرانس های پزشکی ، نکات بهداشتی و موارد دیگر بارگذاری می کنیم. YouTube دومین موتور جستجوی محبوب در جهان است!

تبلیغات در فیس بوک و Google Adwords دنبال کنندگان بیشتری برای ما به ارمغان می آورد و میزان بازدید را در صفحات مورد علاقه خود افزایش می دهیم.

 

ما باید ثابت قدم و صبور باشیم و مطمئناً نتیجه آن عدالت ما را برآورده خواهد کرد!

 

یک وب سایت پزشکی باید شامل موارد زیر باشد:

طراحی سایت پزشکان

اشاره به خدمات و تخصصهای کلینیک با مقالاتی در مورد همه بیماریها ، علائم آنها و رویکردهای درمانی فعلی همراه با تصویر پزشکی یا عکس مناسب ، و همچنین توضیحاتی در مورد تجهیزات علمی آن.

 

رزومه دقیق و به روز شده پزشک ، اگر وب سایتی برای مطب پزشک است ، یا رزومه پزشکان دستیار و متخصصان بهداشت اگر وب سایتی برای کلینیک یا بیمارستان طراحی می کنیم.

 

تصاویری از فضای داخلی و خارجی و تجهیزات مطب یا درمانگاه.

 

برای جلب توجه بیماران احتمالی و کمک مثبت به ایجاد یک فضای دوستانه برای بازدید کننده از وب سایت پزشکی ، همیشه باید در مکان های برجسته تصویربرداری ، عکس و فیلم پزشکی مناسب وجود داشته باشد.

 

با تشکر از بیمار ، بررسی ها و س answersالات همراه با پاسخ های متخصص بهداشت ، که باید با مطالب دیداری مربوطه همراه باشد.

 

یک وبلاگ به طور مرتب به روز شده با نکات بهداشتی و اخبار در زمینه دارو ، کنفرانس هایی که متخصص بهداشت در آن شرکت می کند ، انتشارات ، قدردانی های احتمالی و غیره

 

رسانه های اجتماعی ، فرم تماس و اطلاعات تماس باید در فضاهای قابل مشاهده ، همراه با نقشه منطقه و اطلاعات مربوط به نحوه دسترسی به مطب ، درمانگاه یا داروخانه باشد.

برنامه ویزیت نیز باید درج شود و در صورت لزوم می توانید از طریق وب سایت به بیمار فرصت رزرو نوبت را بدهید.

البته نباید فراموش کنیم که وب سایت پزشکی ...

... باید به درستی بر روی انواع دستگاه ها ظاهر شود و به درستی بهینه سازی شود ، پس از تحقیق و مطالعه مناسب ، موتور جستجوگر آن را دوستانه و در دسترس همه قرار دهد.

 

پس اگر دنبال راه اندازی وب سایت پزشکی خود همین الان با ما در ارتباط باشید و با ما کسب و کار خود را آنلاین کنید.

طراحی سایت پزشکی تیم ریگل

 

شماره های پشتیبانی :     09363679296   -   09145234891


image
image
image
image
image
image
نمومه کارهای Rigel

برخی نمونه کارهای تیم Rigel

image

میتسو

ماشین آلات صنعتی
image

پارسی مترجم

سایت ترجمه آنلاین ترجمه
image

hihomes

خرید و فروش ملک در ترکیه
image

نانوچوب

فروشگاه مبل و صنایع چوبی
image

آلتین تخفیف

سایت تخفیف گروهی
image

سایت ودکس شاپ

فروشگاه لوازم جانبی موبایل
image

استخر بلیط

فروش آنلاین پارک های آبی

سوالات متداول

تیم ریگل بهترین برنامه نویسان سطح کشور را پیش هم گرد آورده و از بروزترین زبان و متدهای برنامه نویسی در پروژه ها استفاده می کند

وب سایت های پزشکی که به طور خاص برای عمل شما طراحی شده اند.چه یک پزشک مجرد باشید ، چه یک عمل پزشکی کوچک یا یک گروه پزشکی بزرگ ، همه سایت های Rigel به صورت حرفه ای طراحی شده اند ، دارای غنی و مقرون به صرفه هستند.

با دانستن اینکه جستجوی سالانه اصطلاحات پزشکی در Google تقریباً به 20٪ می رسد ، ما تکنیک های مناسب برای بهینه سازی ، نمایش و رتبه بندی محتوای وب سایت شما را با توجه به جستجوی بیماران مطالعه و توسعه می دهیم. بازاریابی پزشکی و رسانه های اجتماعی برای ساختارها و مشاغل بهداشتی

آیا راهنمایی برای انتخاب خدمات نیاز دارید؟

روی تماس با ما کلیک کنید تا بتوانیم شما را به مشاور فنی مناسب متصل کنیم.